زبان خود را انتخاب کنید

Global coverage in
sea and air transportation

درخواست قیمت

Shipping agent
International shipping

Global coverage in
sea and air transportation

Shipping agent
International shipping

Global coverage in
sea and air transportation

Shipping agent
International shipping

سرویس های ما  سریعامننامحدود

تحویل انبار تا انبار

تحویل انبار تا انبار

تیم فروش پاس با ایجاد یک پل ارتباطی با مشتریان خود محموله را در مقصد درخواستی تحویل داده و محموله شما را از محل ابتدائی دریافت و در مقصد نهائی تحویل می دهد
حمل و نقل جاده ای

حمل و نقل جاده ای

• دریافت و تحویل مستقیم 
• حرکت روزانه
• ظرفیت و ناوگان اختصاصی
• پیگیری و ردیابی محموله 
ترانزیت

ترانزیت

حمل و نقل محموله خود در گمرکات داخلی و همچنین کشورهای مشترک المنافع حداکثر ظرف مدت2 روز کاری به تیم تخصصی ما در بندعباس بسپارید.
حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

از آنجائیکه ما با خطوط هوایی و فروشندگان به خوبی آشنا هستیم بنابراین شما می توانید به قیمت رقابتی و ارسال امن محموله خود در بازار به ما اعتماد کنید.
حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی

با توجه به تسهیلات و خدمات ارائه شده توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران شما می توانید محموله های خود را از ایران به ترکیه - کشورهای مشترک المنافع و کشورهای همسایه و بالعکس حمل کنید.
انبارداری

انبارداری

ما در صورت نیاز به ذخیره اقلام برای چند روز و یا چند ماه محیطی ایمن و مطمئن را ایجاد کرده و همچنین تسهیلاتی مثل بسته بندی، ترخیص و بازرسی را برای شما مشتریان فراهم میکنیم
بیمه

بیمه

ارائه مشاوره ای مفید درباره خطرات احتمالی و ریسک ها در طول ترانزیت و ذخیره کالا بخشی از خدمات شرکت پاس سعادت محسوب می شود
حمل و نقل دریایی با کانتینر

حمل و نقل دریایی با کانتینر

بخش حمل و نقل دریایی پاس ارائه دهنده طیف وسیعی از حمل و نقل دریایی و واردات و صادرات را برای انواع محموله ها از طریق شبکه جهانی می باشد.
 بار فله ای

بار فله ای

تخصص ما بارگیری و تخلیه کانتینر های دارای بار فله ای از جمله لوله های فولادی، ژنراتور، ماشین آلات و تجهیزات ساخت جاده، کامیون، اتومبیل و .......به محل که مورد درخواست شماست می باشد
NVOCC

NVOCC

ارائه خدمات کانتینری متعدد در کشورهای خلیج فارس، بنادر هند، اروپا و خاورمیانه پیشنهاد شرکت کشتیرانی پاس به مشتریان است
پروژه محموله

پروژه محموله

تیم محموله پروژه جهانی ما لجستیک بی عیب و نقصی را با کشتی سازی کره جنوبی ، سایت استخراج معادن در آفریقا و نفت برنت دریای شمال برنامه ریزی و هماهنگ میکند.
بازرگانی

بازرگانی

شرکت پاس در حوزه تولیدات نفتی و پتروشیمی رابطه ای تجاری از ایران به کشورهای دیگر ایجاد کرده و بواسطه صنایع پتروشیمی ایران و پالایشگاه نفت ، قیمت رقابتی ایجاد کرده است

درباره ما

شرکت کشتیرانی پاس یک شرکت باربری هوایی ، دریایی ، کارگزار در گمرک و ارائه دهنده ی خدمات ترانزیت کالاهای مجازمیباشد که دارای تاریخچه ای پر افتخار درروشهای تحویل به مشتریان خود است .

این شرکت بر پایه ی تعهدی مستحکم در عرضه ی بالاترین سطح از پشتیبانی خدمات توسط اعضا و مدیرانی که به سرمایه مشتریان خود اهمیت میدهد بنا شده است . شرکت کشتیرانی پاس در سال 2002 تحت عنوان ارائه دهنده ی خدمات بندری ، تخلیه بارگیری و عملیات کانتینری در جهت بهینه سازی تجارت تجاردر کشورهای امارات و ایران تاسیس وپایه گزاری شده است. شرکت کشتیرانی پاس بعد از قریب به 15 سال و پشت سر نهادن تغییرات اقتصادی فراوان توانسته است به هر طریق واردات و صادرات را مهار نماید و گامهای موثری در ارائه خدمات به مشتریان برداشته است. این مجموعه در سراسر جهان نمایندگانی دارد که از 20کشور دنیا با ما همکاری می نمایند. شرکای ما درارائه ی خدمات گسترده و گزینه های انتخابی برای تقاضای مشتریانمان میتوانند ب شما کمک کرده و بسیار مفید و موثرواقع گردند .

0
TEU per year
0
Tons of goods
0
Voyage TEU per year
Image

FIATA

شرکت کشتیرانی پاس دارای گواهی نامه فیاتا (FIATA) که یک گواهینامه ی معتبر بین المللی در زمینه ی حمل و نقل هوایی و دریایی ازتمام نقاط مبدا در سراسر جهان برای نقل و انتقالات کوچک و بزرگ است .