خدمات شرکت کشتیرانی پاس

شرکت کشتیرانی پاس با اشتیاق می کوشد در ارائه ی حمل و نقل با کیفیت و خدمات خود بهبود حاصل نماید . ما زنجیره ای محکم در تامین کالاهای تجاری مشتریانمان خواهیم بود.

کشتیرانی پاس از طریق شبکه جهانی طیف وسیع حمل و نقل دریایی و واردات و صادرات انواع محموله ها را ارائه می نماید.از جمله ویژگی های تیم ما توجه خاص به ایمنی در مسیر حمل و همچنین همکاری مستمر با مشتریان است.

این شرکت هزینه های مناسب جهت حفاظت از حقوق مشتریان را همراه با خدمات با کیفیت با رعایت استاندارد های بین المللی ارائه می دهد. یم پاس هر روزه میکوشید تا سطح و کیفیت خدمات رسانی را بالا برده و همواره در ارائه موثر و کار آمد در این صنعت توسط بهره برداری از تکنولوژی ، آموزش های و کارمندان با تجربه پایه های خود را استحکام بخشد.

کشتیرانی پاس طیف کامل و گسترده ای از واردات و صادرات هوایی را به شما پیشنهاد می دهد. ما به خوبی با کالا های با ارزش، فاسد شدنی و زمان حساس برای حمل آنها و همچنین رضایت مشتری در این زمینه آشنا هستیم.لذا حمل ونقل هوایی به بهترین شکل با شما در حمل و نقل بین المللی کارآمد همراه خواهد شد.از آنجاییکه ما ارتباطات موثری با خطوط هوایی سراسر جهان داریم بنابراین شما می توانید به قیمت رقابتی و حمل امن محموله خود به ما اعتماد کنید.

home_jet_list2

بالاترین سود بخشی

به واسطه ی ارتباطات ما با خطوط هوایی و دریایی ، مجموعه میتواند خدماتی مطمئن ، متناسب با منافع مشتریان را ارائه نماید.

home_jet_list2

تحویل کالا به انتخاب مشتری

هدف ما پیوسته فراتر از انتظارات مشتری است .این مجموعه در ارائه ی فوق العاده ی خدمات باربری و حمل و نقل جهانی که شامل خدمات باربری هوای – دریایی – گمرکی و نقل و انتقالات میباشد ، پیشتاز است .

ترخیص از گمرک

شرکت کشتیرانی پاس با در اختیار داشتن سالها تجربه، نیروی کارآمد و متخصص آماده همکاری با کلیه واردکنندگان در تمامی بخش ها در راستای ترخیص و حمل اقلام وارداتی از کلیه گمرکات کشور می باشد.

مشاوره جهت دسته بندی های تعرفه گمرکی ، نرخ های تصویب شده و محدودیت های وارداتی دسترسی را آسان و امکان پذیر می نماید.